DÜNYANIN LİDER KURULUŞU

Tahıl depolama sistemleri konusunda dünyanın liderkuruluşlarından olan Altuntaş A.Ş., endüstriyel hayatına 1981 yılındaAksaray’da başlamıştır. Çalışmalarına tavuk kafesi üretimi ile başlayankuruluş, zamanla portföyü’ne aksiyal fanları da ekleyerek Alfan markasıylaTürkiye’de fan üretimini gerçekleştiren ilk kuruluş olmuştur. Daha sonrafaaliyetlerine hız kazandıran firma, sektörde elde ettiği başarının verdiğigüçle vizyonu’na çelik silo üretimini de ekleyerek OBIAL markası ile bualandaki ihtiyaca da cevap veren yüksek kaliteli üretimi ile kendisiniispatlamıştır.

Üretim tesislerini ürün portföyünün genişlemesiyle büyütenve yıllık cirosunun önemli bir kısmını ar-ge çalışmalarına ayıran AltuntaşA.Ş., üretim teknolojisine son derece önem vermekte ve dünya standartlarındaüretim gerçekleştirmektedir. Altuntaş A.Ş., Aksaray da konumlandırmış olduğuüretim tesislerinde  1.150.000 m2 açık alan ve 110.000 m2 kapalı alandahizmet vermektedir.

Üstün kalitede gerçekleştirdiği üretimi, kalite politikası,satış sonrası hizmet anlayışı ve prensipleri ile Türkiye pazarında markalaşmasürecini tamamlamış bulunan kuruluş, ulusal pazarda elde etmiş olduğu başarıyıuluslararası platforma taşımıştır. Her geçen yıl gerçekleştirdiği yüzlerceprojeyle hedeflerine emin adımlarla ilerleyen firma, 1994 yılından bugüne kadar70’ten fazla ülkeye ihracat gerçekleştirerek Aksaray’da defalarca ihracatşampiyonu olmuştur. Havalandırma sistemleri konusunda ALFAN markası; çelikhububat depolama sistemleri ve taşıyıcı ekipmanları konusundaysa OBİAL ülkemizibaşta Avrupa ülkeleri olmak üzere tüm dünyada başarıyla temsil etmektedir.Sürekliliğini ve etkinliğini düzenli olarak yapılan AR-GE çalışmalarının dadesteğiyle sağlayan Altuntaş AŞ; bu başarısını uluslararası kalitestandartlarını uygulayarak kanıtlamış; TS EN ISO 9001-2015 standartlarına görebir kalite yönetim sistemi kurmuştur.

ŞİMDİ İZLE

Yaptığımız her işe gönülden inanarak yaklaşıyoruz

105

ÜLKE

3873

PROJE

75

MİLYON KAPASİTE